Duyurular

Ağustos'ta Kids Nook Kitabevi'nde Hassas Anne- Kids Nook Masal Atölyesi yapacağız

6.300 kişi okudu.

 

Bugün sanki masal dünyasındaydık. Yeni tanıştığım ama çok sevdiğim sevgili Ayşegül’ü dünyanın en masalsı kitabevi Kids Nook Kitabevi‘nde ziyaret ettik. Bu ağaç eve bayıldık. Görmeniz lazım. İçinden kocaman bir ıhlamur ağacı geçiyor ve içinde çocuklar için değişik bir dünya var. İnsan kendini bir masalın parçası gibi hissediyor.

Kids Nook Türkçe ve İngilizce düzenledikleri masal anlatımı, öykülendirme ve hikaye okuma atölyeleriyle ünlü. Tüm çalışanları pedagojik formasyon almış öğretmenlerden oluşan  bu kitabevi 2000’den fazla çocuk kitabına evsahipliği yapıyor. Sahibi Ayşegül kitap aşığı ve en büyük amacı kitap okumayı çocuklara sevdirmek olan bir öğretmen. Ayrıca büyülü bahçelerinde doğumgünleri ve organizasyonlar da yapıyorlar. Sevgili Ayşegül geçen gün katıldığımız bir iftarda Hassas Anneleri misafir etmek istediğini söyleyince ben de herkesin anlata anlata bitiremediği bu kitabevini görmek için bugün sürpriz bir ziyaret yaptım. Tabii ki bayıldım…

Bu benzeri olmayan kitabevinin her köşesi ayrı güzel. O kadar çok resim çektim ki anlatamam. Sevinç özellikle kitap okuma mağarasını çok sevdi. Eve böyle bir yer yapabilsek ne güzel olurdu değil mi?

 

 

 

Kids Nook‘ta annelerin de soluklanabileceği ve sosyalleşebileceği harika bir cafe de var. Renklere ve enerjisine bayıldım. Çocuklar masal atölyesinde eğlenirken anneler burada oluyor.

 

 

Ağustos’un ikinci haftası burada Hassas Anne- Kids Nook Masal Atölyesi’nin de olacağının müjdesini veriyorum. 20 Hassas anne çocuğuyla birlikte bu harika etkinliğe ücretsiz olarak katılabilecek. Yaşasın!!! Ayrıntılar için Hassasanne.com’u takip edin lütfen.

Hem Sevinç hem ben bu masal dünyasına bayıldık. Kendiniz gezip görmek isterseniz.

Kids Nook

Www.Kidsnook.com.tr 

Yıldırım Oğuz Göker cad. No:11 Akatlar Etiler

0212 324 0706

instagram.com/kidsnook

twitter.com/kidsnook

 

Cevapla