Duyurular

5. ve 6. Hassas Anne Buluşmaları – İZMİR

2.847 kişi okudu.

 

13 Temmuz Pazar Günü 15:00-18:00 arasında çocuklarımızla Muzipo Bornova’da buluşuyoruz.
Biz 35 Hassas Anne çocuk bakımı ve eğitimindeki önemli konuları konuşurken çocuklarımız Muzipo hareket eğitimi, Aybars Ay sihirbazlık gösterisi ve balon atölyesi ile eğlenecekler. Ben tuvalet-uyku eğitimi, anne sütü, sağlıklı beslenme, güvenlik gibi konuları anlatacağım ve annelerin sorularını cevaplayacağım.

Öğrenci Koçu Nur Eda Kasap Süslü etkinlikte ‘Çocuk Eğitiminde Oyun Dili’ adlı kitabını imzalayacak, Hassas Annelere hediye edecek ve çocuk gelişiminde oyunun ve beden dilinin öneminden bahsedecek.

14 Temmuz Pazartesi Günü 15:00-18:00 arasında Caribou Coffee Alsancak’ta 40 Hassas Anne çocuksuz seminer tarzında bir buluşma yapacağız.

Sevgili arkadaşım ‘Çocuğunuzu Anlamak’ kitabının yazarı Çocuk Gelişimi Uzmanı Tuğçe Acaröz Oğuz iki etkinlikte de imzalı kitabını tüm katılımcılara hediye edecek ve çocuklarda hırçınlık, kardeş kıskançlığı ve 2 Yaş Sendromu konularında konuşacak.

Sevgili arkadaşım Aylinanne.com sitesinin sahibi özel eğitimci, psikolojik danışman ve rehber öğretmen Aylin Anne de bizimle olacak ve Hassas Anneleri bilgilendirecek.

İki etkinlikte de harika ikramlarım, sürprizlerim ve hediyelerim var.
Pazar günkü Buluşmada 35 Anne, Pazartesi günkü buluşmada 40 Anne için yerimiz var, bu nedenle herkesi çağıramıyorum. Toplam 75 Anneyi çağırabileceğim.

Etkinliğe katılma şansı için Cuma 23:59’a kadar 
1. Facebook Sayfamdaki bu resmi beğenin, paylaşa basıp herkese açık olarak paylaşın ve altına yorum olarak tam adınızı ve hangi gün katılmak istediğinizi yazın (BUNU SADECE 1 KERE YAPIN)
2. hassasanne@gmail.com adresime tam adınızı, cep telefonunuzu, çocuklarınızın yaşını ve hangi gün katılmak istediğinizi yazdığınız bir e-mail gönderin.
3. Sadece e-mail veya mesaj ile cevap verdiğim ve sadece NUMARA VERDİĞİM anneler kayıt yaptırmış olacaklar ve etkinliğe katılacaklar. Cep telefonu veya e-mail ile ulaşamadığım kişiler etkinliğe gelemeyecekler. Yüzlerce kişiye tek tek cevap vermeme imkan yok sadece gelebilecek olanların mesajlarına 12 Temmuz Cumartesi gecesi 23:59’a kadar cevap yazacağım. Geleceklerin isimleri burada yayınlanmayacaktır.
4. Lütfen sadece kesin olarak gelebilecekseniz bunları yapın. Yerimiz az olduğu için gelemeyecekseniz başka annelerin şansını almayın. Koşulların hepsini yerine getirmeyenler etkinliğe katılma şansını kaybederler.

İki etkinlikte de tecrübelerimi ve araştırmalarımı anlatacağım konular:
Anne sütünü arttırma
Uyku Eğitimi
Tuvalet eğitimi
Güvenlik
Sağlıklı Beslenme

Hassas Annelerimiz de sorular soracaklar ve kendi tecrübelerini anlatacaklar. Katılabilecek Hassas Anneleri ve çocuklarını interaktif ve eğlenceli bir gün bekliyor.

Sponsorlarım Muzipo Kids Bornova, Caribou Coffee, Mikado Yayıncılık, Adım Adım, Waternet Su Arıtma Sistemleri, Unibaby, Mom’s Green bitkisel temizlik ürünleri, Baby Corner, Edukids Eğitici Kartlar’a çok çok teşekkürler.

Bu etkinliğin Facebook ile bir ilgisi yoktur.

Cevapla