Duyurular

4. Hassas Anne Buluşması- İstanbul

6.010 kişi okudu.

4. #hassasannebuluşması 22 Haziran 2014 Pazar günü 14:00-18:00 arasında İstanbul  Muzipo Kids Kozyatağı’nda 32 Hassas Annenin ve alanında uzman annelerin katılımıyla gerçekleşti.

 

Öncelikle bizi  muhteşem mekanlarında sağlıklı ikramlarıyla harika ağırlayan Muzipo Kids Kozyatağı’ nın tatlı sahibesi Nalan Hanıma çok çok teşekkür etmek istiyorum. Muzipo Kids Kozyatağı’nda çocuklarınız çok uygun fiyatlara onlar için çok faydalı hareket eğitimini alabilir, eğitici atölyelere katılabilir ve yaz okullarında eğitim görebilirler. 18 Ay-12 yaş aralığındaki çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunmak amaçlı yaratıcı drama, deney, sanat çalışmaları, Ritm ve müzik, Eğlenceli matematik dersler verilmekte. istanbulkozyatagi@muzipo.com na e-mail atarak veya 0 (216) 363 26 82 ‘dan Nalan Hanımı arayarak bilgi alabilirsiniz. Hassas Anne indirimini de mutlaka sorun.

 

4. #hassasannebuluşması organik meyvelerimiz.  organiktedarikcim.com dan organik meyve sebze alışverinizi yapabilirsiniz organiktedarikcim@gmail.com a e-mail gönderin haftalık liste gelsin. Her hafta Bursa’dan getiriyor organik ürünleri. Bir alışverişinizde Hassas Anneyim dediğinizde yüzde 20 indirim yapacak.  Hem harika meyveler hem de indirim için çok teşekkürler (instagram: @organiktedarikcim )

 

 

4. #hassasannebuluşması nda Hassas Annelerin getirdikleri kitaplar. Bundan sonra her Hassas Anne Buluşmasında katılan Anneler gelirken bir veya ne kadar isterlerse iyi durumdaki veya yeni kitap getirecekler ve bunları ihtiyacı olan okullara bağışlayacağım. Ayrıca bundan sonraki buluşmasan itibaren gelen Her Hassas Anne TEMA’ya bir fidan bağışlayacak.

 

 

Buluşmaya katılmak için 150 kadar annemiz başvurdu, çocukların rahat eğitim alabilmesi  ve annelerin de konuşmaları dinleyebilmesi için 32 Hassas Anneyle buluşmamızı yaptık. Katılan annelerimizin çocuklarının çoğu 2 yaş civarında olduğu için bu yaş çocukların konularına değindik.

Seminer tarzında geçen buluşmada değindiğimiz konular:

1. Çocuklarımızı sağlıklı beslemek

2. Evimizi kimyasallardan arındırmak

3. Tuvalet eğitimi

4. 2 yaş sendromu

5. Çocuklarımızın güvenliği

4. Hassas Anne Buluşmasında alanında uzman arkadaşlarım beni yanlız bırakmadılar ve konuşmalarıyla anneleri bilgilendirdiler.

İstanbul Florence Nightengale Hastanesi çocuk doktoru sevgili arkadaşım Dr. Başak Çelikkan da Hassas Annelerin merak ettiği soruları cevapladı ve çocuk sağlığı ile ilgili önemli bilgiler verdi. twitter.com/bcelikkan dan takip edebilirsiniz

 

Hamilelik ve emzirme danışmanı, bebek bakım uzmanı ve Tüp Bebek Merkezi Koordinatörü bebeimgeliyoryeni.blogspot.com blogunun sahibi Hemşire Esra Ertuğrul Hassas Annelerin sorularını cevapladı ve tecrübelerini paylaştı.

 

 

Çocuk gelişimi uzmanı arkadaşım Tuğçe Acaröz Oğuz  hem annelere güzel bilgiler verdi hem de Hassas Annelere Mikado Yayınlarından yeni çıkan ‘Çocuğunuzu Anlamak‘ adlı kitabından hediye etti. Çok teşekkür ederim. Yeni araştırmaların ışığını anne ve babaların tecrübeleriyle harmanlayan bir kitap olması benim çok hoşuma gitti. Kitabın paylaşma konusundaki küçük bir bölümünü de ben yazdım. (instagramda @tugceoguz)

 

 

 

Sevgili Yeşil Anne Çevre Mühendisi Işık Kırgız evimizi nasıl kimyasallardan arındırabileceğimizi anlattı. www.yesilanne.com ve www.yesilanne.blogspot.com.tr sitelerinde harika yazılar paylaşıyor mutlaka takip edin. instagram : @yesilanne

 

 

Yeşil Anne Işık Hassas Annelere getirdiği hediyeleriyle. Yeşil Anne bez çantası, bitkisel el sabunu ve bitkisel bulaşık makinesi deterjanı için çok çok teşekkürler canım arkadaşım. Bu ürünleri yesilanne.com dan alabilirsiniz. 75 TL alışverişte hediye çeki yerine hassasanne yazınca 10 TL indirim oluyor. Böyle dostlarım olduğu için şanslıyım. Evinizi kimyasallardan arındırın içiniz rahat etsin çocuklarınız sağlıkla büyüsün.

 

Sevgili arkadaşım Doğal Anne Başak Pirtini de nasıl daha doğal bir hayat yaşayabileceğimiz konusunda çok faydalı bilgiler verdi. Blogunu Doğalanneyim.blogspot.com.tr takip edin ve verdiği bilgileri ve doğal tarifleri kaçırmayın.

 

Sevgili arkadaşım Diyetisyen Serap Orak Tufan da anneleri bilgilendirdi. Hayatimdiyet.blogspot.com.tr blogunu takip etmeyi unutmayın.  kendinizeiyibakin.com/tr/ sitesinden randevu alabilirsiniz. 1 yaşındaki İnc’nin Hassas Annesi 🙂

Anne girişimci Tuğba www.makarnalutfen.com sitesinde bulabileceğiniz %35’i sebze olan ve bazıları tam buğday unundan yapılan harika makarnalarını ve endüstride yapılan yanlışları anlatıyor. instagram: @makarnalutfen Hassas annelere hediye ettiği sebzeli makarnalar ve Köysel elmalı yeşil ceviz ezmesi için çok teşekkür ederim.

 

 

lulutata.com sitesinin Anne Yazarı sevgili Özlem Canbolat her zaman harika gezi yazılarıyla Hassas Anne sayfama destek olur. Sayfama gönderdiği faydalı yazıları hep en çok okunan yazılar oldu. Hem yazıları için hem de buluşmaya gelerek destek olduğu için çok teşekkür ediyorum. İşbirliğimiz her zaman devam edecek. Hassas Anne’deki lulutata.com yazılarını buraya basarak okuyabilirsiniz.

 

 

 

Uni Baby Hassas Annelere harika hediyeler gönderdi, ne kadar teşekkür etsem az. Unibaby ürünlerini çok severek kullandık, özellikle sadece su ve pamuktan oluşan UniBaby yenidoğan ıslak mendilini kolilerle alırdık çünkü kızlar prematüreydi ve o nazik ciltlerine doktorumuz sadece bu ürünü önermişti. İçinde hiç kimyasal olmadığı için de içim rahattı. Unibaby şampuanda ve bebek yağında da paraben yok. Göz makyajı temizleme disclerini ve makyaj temizleme mendilini ben özellikle rica ettim çünkü Anneler için çok pratik ürünler ve severek kullanıyorum. Makyaj temizlemesi dert olmaktan çıkınca insan makyaj yapmaya üşenmiyor. Biz anneler için de böyle pratik ve faydalı bir hediye olsun istedim, Uni Baby beni kırmadı çok teşekkürler. instagramda @unibabyailesi olarak takip edebilirsiniz. Internet siteleri unibaby.com.tr/

 

 

Unutmayın, 4.#hassasannebuluşması sponsorlarından www.bebekform.com dan 1/9/2014’e kadar yapacağınız alışverişlerde hediye çeki yerine HASSASANNE10 yazdığınızda yüzde 10 indirim yapıyor. Çok değişik ürünler var mutlaka bakın, bıyıklı emzik çok şirin, tebeşirle üzerine yazı yazılan masa örtüsü, inanılmaz hafif okul çantaları ve bebeği tartan, içindeki suyun ısısını ölçen bebek küveti çok pratik. Hassas Annelere indirimler ve ayrıcalıklar devam edecek.

Hassas Annelere %10 indirim ve not ağacı hediye ettiler. Harika ürünler var mutlaka ziyaret edin www.bebekform.com 

 

Baby Corner gelen herkese harika hediyeler verdi. www.babycorner.com.tr adresinde bu bebek dostu kıyafetleri ve hediyeleri bulabilirsiniz. Ben hepsine bayıldım ve bebeği olacak arkadaşlarım için hemen aldım. Cupcake şeklinde paketlenmiş badiler, çiçek buketi şeklinde 3-6 ay setler, dondurma şeklinde altı kaymaz çoraplar ve sağlıklı kumaşlardan yapılan bezler bir harika. Her bütçeye uygun bir hediye var.  instagram :@babycornertr

 

İşte 22 Haziran’daki 4.Hassas Anne Buluşmasının harika hediyelerinden biri daha. Hem eğlenceli hem eğitici. Sevgili arkadaşım 2. Bebeği Kaan’ı yeni kucağına alan Hassas Anne Nuran Gür Hassas Annelere gönderdi. Kelimelerin Oyunu Hecelerin Uyumu 4 yaş üstü çocuklar için. Www.edukids.com.tr de edukids eğitici oyun kartları hakkında bilgi alabilirsiniz.Nuran puzzle ile flash card konseptini birleştirip harika eğitici ve eğlenceli kartları üretti. Bu kelme oyununa benim kuzular da bayılıyor. Tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.

 

 

Hassas Anne Facebook sayfasının 250.000 Hassas Anne’ye ulaşmasını kutlamak için tüm Hassas Anneler adına harika bir pasta kestik ve afiyetle yedik. Sayımız arttıkça Hassas Annelerin gücü ve onlara tanınan ayrıcalıklar artıyor. Hassas bir Anne olmak ayrıcalıktır.

Bu şık ve inanılmaz lezzetli pasta için sevgili Sena Yiğit’e çok teşekkürler, eline sağlık çok hafif ama bir o kadar lezizdi. Facebook O Kadar tatlı ki sayfası  instagram @senayigitt

 

 

Tüm Hassas Anneler adına kestim bu harika pastayı

 

4.#hassasannebuluşması Hassas Annelerin tatlı çocukları.

Biz Hassas Anneler yukarda konuşurken tatlı çocuklarımız da hareket eğitimi aldılar ve atölye çalışmaları yaptılar. Bu harika fotoğraflar için Dilek Saygın’a çok teşekkürler sitesi dileksaygin.com/  Facebook sayfası https://www.facebook.com/DilekSayginPhotography

 

 

 

 

 

 

 

anneysen.com sitesinin kurucularından sevgili Aylin ile

 

İki hamile Hassas Annemize Www.babycorner.com.tr Baby Corner’dan harika hediyelerim oldu. Bu bebek buketlerinden bebek dostu kıyafetler çıkacak. Doğum hediyesi olarak siz hastaneden çıkmadan solacak pahalı çiçekler götürmeye harika bir alternatif. Hem sağlıklı, her pratik, hem şık hem de düşünceli bir hediye. Instagramda @babycornertr .

 

Ayrıca unutmayın Hassas Anneleri ağırlayan Muzipo Kids Kozyatagi hassas Anneyim diyerek gelen herkese hem yaz okulunda hem derslerinde %10 1 kerelik indirim veriyor . muzipo.com/Default.aspx?tabid=1051 internet adresleri

 

 Bu harika günde emeği geçen herkese, gelen Hassas Annelere ve anneleri bilgilendiren uzmanlara çok teşekkürler. Bir sonraki Hassas Anne buluşması İzmir’de olacak. Katılmak için ayrıntılar burada

 

 

 

Yorum yok

  1. Özlem Öztürk

    Ayy gerçekten çok güzel bir gün olmuş Ece Hanım emeklerinize sağlık 🙂 ben de İzmir buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum.. inşallah buluşup sizinle tanışmayı ve eşsiz demeyimlerinizden faydalanmayı çok istiyorum. Sevgilerle…

Cevapla