Duyurular

Sıradışı Annelik Derneği'nin düzenlediği 1. İkiz Şenliği çok güzel geçti

3.393 kişi okudu.

Bugün Sıradışı Annelik derneğinin İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlediği 1. İkiz Şenliği’nde Hassas Anne standımda ikiz aileleriyle buluştum. Çocuklar için eğlenceleriyle ve çoğul çocuk sahibi ailelere özel etkinlikleriyle güzel bir şenlik oldu.

 

Dernek kurucusu ve ikiz hamileliği ve ikiz anneliği kitaplarının yazarı sevgili arkadaşım öğretim görevlisi Özlem Şinik ile

Canım arkadaşım Mom’s Green Bitkisel temizlik ürünlerinin Yeşil Anne’si Işık Kırgız ile hasret giderdik. Aklınızda olsun Hassas Annelere www.yesilanne.com da indirim devam ediyor. 75Tl alışverişte 10TL indirim için öderken hediye çeki yerine hassasanne yazın 🙂

 

Geçen hafta sizlere hediye ettiğimiz www.ikizimveben.com un harika bebeklerine ikiz şenliğinde de rastladım.

Daha önce Hassas Annelere harika Muhteşem ilk Yıl bebek hatıra albümü hediye eden Yuliya ile de buluştuk. Bu alışılmışın dışında ve geleneklerimize geniş yer veren bebek albümüne www.muhtesemilkyil.com da bakabilirsiniz.

Eski ürünlerinizi değerlendirebileceğiniz www.ortakdolap.com sitesinin kurucusu Özlem Hanım ile. Sitede satış veya alış yapan her üye için TEMA’dan fidan dikilmesi çok hoşuma gitti.

 

Sevgili Özlem, Işık ve Gezenti Anne Özlem ile

 

2 yorum

  1. Ececim, şenlik çok keyifliydi; vesileyle birarada olmak da çok güzeldi, sevgiler!

Cevapla