Duyurular

Hassas Anne ile Adım Adım Yarışması

4.273 kişi okudu.

İkiz kızlarım büyürken 1,5-3 yaşları arasında her ay evimize Adım Adım seti geldi. Hem ben hem de kızlar Adım Adım‘dan çok yararlandık. Bu setleri uzman pedagoglar hazırladığı için onların verdiği bilgilerle o ay kızların neleri yapması gerektiğini öğrendim. Ayrıca setlerin ana materyali olan aktivite kitabından, çocukların gelişimine katkıda bulunacak etkinlikleri beraber yaparak eğlendik. Çocuklarımızla iletişimi güçlendirmek çok önemli ve bu eğitici setler bunun için size gerekli araçları sağlıyor.

Biliyorsunuz çocuklarımı büyütürken işime yarayan şeyleri sizlerle paylaşmayı çok seviyorum. Adım Adım da bunlardan biri ve belki de en eğlenceli ve öğretici olanı. Adım Adım, 10 Hassas Annemizin de bu eğitici setleri denemesi fikrine bayıldı. Hassas bir Anne olmak ayrıcalıktır 🙂

Adım Adım 9. aydan 48.aya kadar çocukların eğlenceli eğitimi, planlı gelişimi içindir. Anne, babalar içinse, zengin içerikli, benzersiz bir rehberdir. Çocuk gelişimi konusunda pedagog ve psikologlarca hazırlanmıştır. Çocukların gelişim süreci bütün yaşamlarını biçimlendirir. Duygusal/sosyal, motor, dil ve zihinsel gelişim temelleri 5 yaşına kadar atılır. Adım Adım ailelerin bu dönemi doğru yönetmeleri ve çocuklarına verecekleri eğitime planlı destek için hazırlanmıştır. Adım Adım yeni internet sitesiyle çocuğunuzun eğitiminde fark yaratmaya şimdi bir adım daha yakınsınız. Tıklayın, farkı görün. www.adimadim.com

Çocuğunuzla nasıl kaliteli vakit geçirirsiniz? sorusuna cevap verin

0-4 yaş arası çocukları olan hassas anneler için, 10 Hassas Anneye çocuğunun aylık gelişimine uygun bir aylık Adım Adım seti hediye.

Hassas Anne ile Adım Adım Yarışması’na katılmak için
2 Temmuz 2014 23:59’a kadar
1. Bu resmi ve yazıyı ( https://www.facebook.com/1hassasanne/photos/a.468320319894488.109708.461904047202782/740817599311424/?type=1&theater) Beğene basıp beğenin, paylaşa basıp tüm arkadaşlarınızla paylaşın.
2. Bu resmin ve yazının ( https://www.facebook.com/1hassasanne/photos/a.468320319894488.109708.461904047202782/740817599311424/?type=1&theater)  altına yorum olarak SADECE BİR KERE tam adınızı ve “Çocuğunuzla nasıl kaliteli vakit geçirirsiniz?” sorusunun cevabını ve yazın. Size ulaşmamızı kolaylaştırmak istiyorsanız e-mail adresinizi de yazabilirsiniz (e-mail yazmak zorunlu değil)
3. Adım Adım sayfasını www.facebook.com/adimadim?fref=ts beğenin. Hassas Anne Sayfasını www.facebook.com/1hassasanne beğenin.
4.3 Temmuz 2014 akşamı Bu resmin altında kazanıp kazanmadığınıza bakın. KAZANDIYSANIZ VEYA YEDEK LİSTEDEYSENİZ mesaja basarak veya hassasanne@gmail adresime e-mail atarak ad adres ve cep telefonu bilgilerinizi gönderin. (lütfen kazananlar veya yedek listede adınız yoksa bilgilerinizi göndermeyin)

3 Temmuz 2014’te Hassasanne.com Jürisi 10 kazananı ve 3 yedek ismi belirleyecek. Kazananlar 1 hafta içinde bilgilerini göndermezlerse hakları yedek listedekilere geçecektir. Tüm koşulları yerine getirmeyenlere hediye kazansalar bile hediyeleri verilmeyecektir.

Bu yarışmanın Facebook ile hiçbir ilgisi yoktur.

Tüm Hassas Annelere bol şans.

Yorum yok

 1. Hassas Anne ile Adım Adım Yarışmamıza katılan 775 Hassas Anneye çok teşekkürler. Özellikle de harika yorumlarınız ve diğer Hassas Annelere çocuklarıyla nasıl kaliteli zaman geçirebilecekleri konusunda fikir verdiğiniz için çok sağolun. Bu eğitici ce eğlenceli setler gittikleri evlerdeki çocukları çok sevindirecek.

  Adım Adım seti kazananlar:
  Ilknur Candan Kaya
  Gulten Tutar
  Seda Arslan
  Zeynep Sezgin
  Nilda Naz Ünal
  Gizem Sönmez
  Sema Hasan Güner
  Ozlem Ozayvar Aksoy
  Sena Sarp Aslan
  Mehtap Arasan

  Yedek Liste:
  Zehra Ulukaya
  Ümmühan Özşahin Gürsen
  Miray Çalışkan Akkaya
  Nagehan Karataş

  Lütfen kazananlar ve yedek listedekiler hassasanne@gmail.com adresime e-mail olarak veya burada mesaja basarak bana tam adlarını, adreslerini ve cep numaralarını göndersinler. Kazananlar 1 hafta içinde bilgilerini göndermezlerse hakları yedek listedekilere geçecektir. Yedek listedekilere sadece hediye gönderilecekse cevap yazılacaktır. Hediyeler 10 gün içinde adresinize gönderilecektir. Yarışmamıza katıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Cevapla