Duyurular

Bu haftasonu Bebek Şenliği’nde Waternet Standında Buluşalım!

4.148 kişi okudu.

Bu Cuma, Cumartesi, Pazar günü Bebek Parkındaki Şenlikte Waternet Su Arıtma Sistemleri standında olacağım. Hassas Anneleri tanışmaya beklerim. Cuma 13:00-16:00 Cumartesi 12:00-23:00 Pazar: 12:00-18:00 saatlerinde Bebek Şenliğindeki Waternet standında buluşalım. Stoklar bitene kadar Waternet standına gelen Hassas Annelere bu resimdeki harika cam su şişesi hediyemiz. Tabii ki yanında Ben bir Hassas Anneyim magneti ile  Çok yakında Waternet Su Arıtma Sistemlerinin Hassas Annelere özel indirimini de açıklayacağım. Biliyorsunuz ben aylardır Waternet kullanıyorum ve çok memnunum. Bana bu konuda çok soru geliyor. Bu harika suyu denemek isteyenleri mutlaka bekliyorum.

Waternet Bebek Şenliği Basın Bülteni:

Musluklardan taze içme suyu akacak
Bebek Şenliği’nde İstanbullular taze su ile tanışacak

‘Sağlıklı Su Herkesin Hakkı’ sloganıyla kısa sürede büyük ilgi gören Waternet, İstanbul’un en önemli açık hava etkinliklerinden biri olan geleneksel Bebek Şenliği’ne katılacak 20 kurumsal marka arasında yer alacak. Bebekliler Derneği tarafından 13-14-15 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 9. Bebek Şenliği’nde kendi standıyla yer alacak olan Waternet, büyüyen kentleşme nedeniyle İstanbul’da giderek zorlaşan taze suya ulaşımı ayrıcalık olmaktan çıkaran hizmetlerini katılımcılara aktaracak.

Taze suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmayı amaçlayan Waternet, herkesin taze ve güvenilir suyu kendi evinde kolayca üretebilmesini sağlayan mükemmel hizmetlerini 3 gün boyunca İstanbullularla buluşturacak.

Taze su içmenin keyfini herkese yaşatmayı ve bu konuda tüketicilerde bilinç oluşturmayı amaçlayan Waternet, binlerce İstanbullunun alışverişe, müziğe ve eğlenceye doyacağı Bebek Şenliği’ne katılacak 20 kurumsal marka arasında yer alacak. ‘Taze ve Sağlıklı Su Herkesin Hakkı’ ilkesini benimseyen Waternet, büyüyen kentleşme nedeniyle giderek zorlaşan taze suya ulaşımı ayrıcalık olmaktan çıkaran hizmetlerini katılımcılara aktaracak.

Hassas Anne de Waternet standında olacak
Ayrıca anne ve bebek sağlığıyla ilgili www.hassasanne.comsitesinde yazdığı blog yazılarıyla yüzbinlerce takipçisi bulunan ünlü blogger Ece Kumkale de, Waternet standında Bebek Şenliği’nin ziyaretçileriyle buluşacak.

Waternet’in şebeke suyunu sağlıklı suya dönüştüren şık tasarımlı su arıtma cihazları ile sunduğu hizmet sayesinde, tüketiciler güvenilir ve sağlıklı su içmenin keyfini yaşıyor. Kısa sürede büyük ilgi gören hizmetlerini daha da geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Waternet’in Türkiye’de bir benzeri olmayan mükemmel hizmet kalitesi sayesinde herkes, sadece aylık abonelik bedeli karşılığında güvenle su içebiliyor.

Waternet hakkında:
Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılının sonunda sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur. ‘Sağlıklı Su Herkesin Hakkı’ ilkesini benimseyen ve Türkiye’de su arıtımında abonelik dönemine öncülük eden Waternet, abonelerinin sağlıklı ve kaliteli suya kolay ve zahmetsizce ulaşabilmeleri için en mükemmel hizmeti sunmaktadır. Waternet’in ters osmoz teknolojisiyle çalışan, rahat kullanımı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken su arıtma cihazları, farklı mekânlar için tasarlanmış Set Altı, Set Üstü ve Sebil çeşitleriyle, güvenli ve iyi suyu evlere ve iş yerlerine getirir. Waternet’in sunduğu mükemmel hizmet kalitesi, herkesin sadece aylık abonelik bedeli karşılığında filtre değişimleri, periyodik cihaz temizliği ve bakımı için ekstra para ödemeden güvenle su içebilmesini amaçlamaktadır. Ayrıca cihazlarda oluşabilecek her türlü teknik aksaklıkta sınırsız teknik destek ve ürün garantisi de Waternet tarafından sağlanır. Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturmayı amaçlayan Waternet, kısa sürede büyük ilgi gören hizmetlerini daha da geniş kitlelere ulaştırma hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Cevapla