Duyurular

4. Hassas Anne Buluşması

2.842 kişi okudu.


22 Haziran Pazar Günü 14:00-17:00 arasında Muzipo Kozyatağı’nda buluşuyoruz.
Biz Anneler çocuk bakımı ve eğitimindeki önemli konuları konuşurken çocuklarımız Muzipo hareket eğitimi ve faaliyet atölyesi ile eğlenecekler. Ben tuvalet-uyku eğitimi, anne sütü, sağlıklı beslenme, güvenlik gibi konuları anlatacağım ve annelerin sorularını cevaplayacağım.

Harika ikramlarım, sürprizlerim ve hediyelerim var
35 Anne için yerimiz var, bu nedenle herkesi çağıramıyorum. Etkinliğe katılma şansı için
1. Facebook’taki Bu resmi beğenin, paylaşa basıp herkese açık olarak paylaşın ve altına yorum olarak tam adınızı yazın
2. hassasanne@gmail.com adresime tam adınızı, cep telefonunuzu, çocuklarınızın yaşını yazdığınız bir e-mail gönderin, bana facebooktan mesaj olarak atın bunları veya bu resmin altına yazın .
3. Sadece e-mail veya mesaj ile cevap verdiğim ve NUMARA VERDİĞİM anneler kayıt yaptırmış olacaklar ve etkinliğe katılacaklar. Cep telefonu veya e-mail ile ulaşamadığım kişiler şanslarını kaybedecekler.
4. Lütfen sadece kesin olarak gelebilecekseniz bunları yapın. Yerimiz az olduğu için gelemeyecekseniz başka annelerin şansını almayın. Koşulların hepsini yerine getirmeyenler etkinliğe katılma şansını kaybederler.

Etkinlikte tecrübelerimi ve araştırmalarımı anlatacağım konular:
Anne sütünü arttırma
Uyku Eğitimi
Tuvalet eğitimi
Güvenlik
Sağlıklı Beslenme
İki yaş Sendromu

Annelerimiz de sorular soracaklar ve kendi tecrübelerini anlatacaklar.
Sevgili arkadaşlarım Emzirme ve Hamlelik danışmanı Esra Ertuğrul ve Diyetisyen Serap Orak Tufan da anneleri bilgilendirecekler. Katılabilecek Hassas Anneleri ve çocuklarını interaktif ve eğlenceli bir gün bekliyor.

Cevapla