Duyurular

Soma’lı Miniklere Eğitim Desteği Kampanyası

2.051 kişi okudu.

Soma’da yaşanan maden faciasında hayatlarını kaybeden madencilerimizin ailelerinin yaralarını bir nebze sarabilmek, onların yüzlerinde minik bir tebessüm olabilmek için, tüm halkımız, tek yürek olduk. Eminiz pek çoğumuz, bu üzüntülü günlerde, vefat eden yurttaşlarımızın ailelerine destek vermek için birlikte hareket etmeyi hedefliyor.

Biz de Pozitif Düşünceler ekibi olarak, daha önce başlattığımız “Okul Öncesi Kitap, Oyuncak ve Malzeme Kampanyası“nı Soma’daki miniklerimiz için devam ettirme kararı aldık.

“Soma’lı Miniklere Eğitim Desteği Kampanyası” adını verdiğimiz bu yeni kampanyamızda, madencilerimizin çocuklarının yüzleri gülsün diye, SOMA’da yeni kurulacak anaokuluna bağışlanmak üzere eğitim materyalleri toplayacağız.

Neler Bağışlayabilirim?

Kampanya kapsamında, okul öncesi (anaokulu çağındaki) çocuklara yönelik olarak sadece yeni kitap, oyuncak ve eğitim malzemelerini kabul ediyoruz.

Bağışlanabilecek malzemeler:

Renkli etkinlik kartonları
Elişi kağıtları
Grapon kağıtları
Fen, müzik, kukla merkezleri için materyaller
Hikaye kitapları
Eğitim setleri
Oyun hamuru
Resim kağıtları ya da resim defterleri
Silgi
Kalemtraş
Makas
Yapıştırıcı – selo bant
Yapıştırıcı – prit
Kuru boya kalemleri
Kurşun kalemler
Pastel boya
Sulu boya
Keçeli kalemler
Parmak boyası
Tahta blok, lego, puzzle, domino setleri gibi eğitici oyuncaklar
Peluş Oyuncaklar ve Evcilik Malzemeleri

ÖNEMLİ!

Bu listedeki ürünler dışında eğitim materyallerini bağışlamayı düşünüyorsanız, lütfen ürünleri almadan önce bizimle iletişime geçerek, seçtiğiniz ürünün uygunluğunu teyit ettiriniz.
Lütfen 2. el ürünleri göndermeyiniz.
Bu kampanya kapsamında para bağışı ya da nakit bağış kabul edilmemektedir.
Nasıl Bağış Yapabilirim?

Soma’lı Miniklere Eğitim Desteği Kampanyası”nda “ÜCRETSİZ KARGO” imkanımız devam edecek.

Bağışların koordineli olması ve aynı ürünlerin tekrar tekrar gönderilmesinin önlenmesi açısından. aşağıdaki kısa formu doldurarak bizlerle iletişime geçiniz.

Pozitif Düşünceler ekibinden bir arkadaşımız 1 iş günü içerisinde size geri dönüş yaparak hala ihtiyaç duyulan ürünler hakkında bilgi verecek ve ücretsiz kargo gönderiminizin organizasyonu konusunda yardımcı olacaktır. Eğer malzeme göndermek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayıp form doldurunuz
pozitifdusunceler.com/soma/

 

Cevapla