Duyurular

Radikal'deki Hürriyet Bumerang Anneler günü Şenliği haberimiz

4.665 kişi okudu.

Anneler ve çocukları ‘Bumerang Anneler Günü Şenliği’ndeydi

Anneler ve çocukları 'Bumerang Anneler Günü Şenliği'ndeydi
14/05/2014 17:10
Hürriyet Bağımsız Yayıncı Ağı Bumerang Network, Anneler Günü için #hayatiguzellestirenkadinlar sloganıyla özel bir etkinlik düzenledi.

Radikal.com.tr – Hürriyet Bağımsız Yayıncı Ağı Bumerang Network’un düzenlediği anneler günü şenliği, Martı İstanbul Hotel’de gerçekleşti.

Annelere için hazırlanan etkinlikte çocuklar da unutulmadı ve Hürriyet Çocuk Kulübü, Jovi ve Faber-Castell tarafından özel olarak hazırlanan çocuk aktivite bölümünde çocuklar keyifli bir gün yaşadı.

Makas Bliss annelerin güzelliklerine güzellik katarken, De Cooks Party ve Hasanbey Çiftliği de en doğal ve en lezzetli ürünlerini sundu. Annelerin hediyeleri ise Trendyol.com’dan geldi.

YONCA TOKBAŞ: YAZARAK VE KONUŞARAK
Konuşmacılar arasında yer alan Hürriyet Gazetesi Koşan Yazarı Yonca Tokbaş, “Hayatımızı hep kısıtlamalar içerisinde yaşıyoruz. Sürekli kurallar çıkıyor karşımıza. Bunları hayatımdan çıkarmak için önce işimden istifa ettim” dedi. Tokbaş, yazarak ve koşarak dünyanın en özgür insanı gibi hissetmeye başladığını söyledi.

TANSU OSKAY: MUTLU ÇOCUK, MUTLU GELECEK DEMEK
Mutlu çocuk yetiştirmek için pozitif ebeveyn olmanın sırlarından bahseden Psikolojik Danışman Tansu Oskay, aynı zamanda annelere mutlu ve kendine güvenen çocuklar yetiştirme konusunda da tüyolar verdi.

BLOGGER ANNELERDEN BLOG YAZMANIN PÜF NOKTALARI
Bumerang bloggerları Hassas Anne, Nil’s Mum ve Komirra’nın konuşmacı olarak yer aldığı panelde üç anne, nasıl blog yazmaya başladıklarını ve kendileri için blog yazmanın nasıl bir disiplin haline geldiğini anlattı. Blogger anneler, herkesin blog yazması gerektiğini ve bunun gelecek için kendilerine ve çocuklarına kalıcı anılar bırakmak olduğunu söyledi.

ESRA ERTUĞRUL’DAN ‘EK GIDAYA GEÇİŞ’ TAVSİYELERİ
Doğum, emzirme ve ek gıdaya geçiş konularında danışmanlık yapan Esra Ertuğrul, yeni annelere ve anne adaylarına bebeklerinin ek gıdaya geçişleri sırasında yararlanabilecekleri önemli bilgiler verdi.

CİHAN ZÜHEYLA AYDIN’DAN “KEŞKESİZ DOĞUM”
Hamile Danışmanı ve Doğum Terapisti olan Cihan Züheyla Aydın annelere normal doğum ve sezeryan doğumla ilgili önemli bilgiler verdi. Annelerin en anlamlı, en mucizevi bu olayı istedikleri gibi mutlu bir şekilde yaşaması gerektiğini daha sonra keşke dememesi gerektiğini vurguladı.

ASTROLOG ŞENAY YANGEL’DEN ANNE BEBEK BURÇ UYUMLARI
Ünlü Astrolog Şenay Yangel, katılımcı annelerin bebekleri ve eşleriyle olan burç uyumlarını inceledi. Annelerin sorularını tek tek cevaplayan Yangel, sonrasında içinde bulunduğumuz dönemle ilgili de önemli bilgiler paylaştı.

#Bumeranganneleri ÖDÜLLERİNİ ALDI
Etkinlik öncesinde #bumeranganneleri hashtagi ile başlatılan instagram fotoğraf yarışması fotoblogger Yeşim Mutlu’nun kazanını açıklamasıyla son buldu. Tüm salonla birlikte ‘selfie’ fotoğraf çeken Yeşim Mutlu, salona eğlenceli dakikalar yaşattı.

kaynak: http://www.radikal.com.tr/hayat/anneler_ve_cocuklari_bumerang_anneler_gunu_senligindeydi-1192097

Cevapla