Duyurular

Hürriyet Bumerang #hayatiguzellestirenkadinlar Anneler Günü Şenliği harikaydı

4.150 kişi okudu.

Bugün İstanbul Martı Otel‘de düzenlenen Bumerang Anneler Günü şenliğinde hem güzel konuşmalar dinledik hem de diğer bloggerlarla biraraya gelip blog yazmanın incelikleri hakkında konuşup anneler günümüzü kutladık. Martı Otel’in bizi gerçekten çok güzel ağırladı.

 

Bumerang Ekibinden Hilal Meriç ( e-gunlugum.com ) ve  Ahmet Ertan’ın (hayatmuzik.com) keyifli sunumuyla ben,  Özge  (Komirra.com) ve Yeşim (Nilsmum.com ) anne blogger olmak konusunda konuştuk ve diğer bloggerlara bazı tavsiyeler verdik. Dinleyicilerden gelen sorularla güzel bir söyleşi oldu.

 

Pozitif Ebeveynlik uzmanı Sevgili Tansu Oskay (tansuoskay.com/)annelikle ilgili çok içten bir konuşma yaptı.

Yazar ve koşar Hürriyet gazetesi yazarı Yonca Tokbaş (twitter.com/4yaprakliyonca)çok eğlenceli ve interaktif bir konuşmayla herkesi etkiledi.

Hamile eğitmeni ve emzirme uzmanı Sevgili arkadaşım Esra Ertuğrul (bebeimgeliyor.blogspot.com.tr/) ek gıdaya geçir ve emzirme ile ilgili konuşmasında faydalı tavsiyeler verdi.

Fotoğrafçı ve #selfiebakani Yeşim Mutlu (yesimmutlu.com)selfie yarışmasının ödül kazananlarını açıkladı ve tabii salonun bir selfiesini çekti.

Hem eğlendik hem bilgilendik. Focus İletişim‘den sevgili Nilay Kapancı’nın organizasyonu çok güzeldi.  Sevgili Nilay tatlı oğlu Demir ile Hassas Anne masasını ziyaret etti

Blogger annelerin, ünlü astrolog ve diyetisyenlerin, yazar ve gazetecilerin de konuşmacı olarak yer aldığı etkinlikte Makas Nişantaşı güzellik sponsoru olarak yer aldı ve anneleri daha da güzelleştirdi. Aynı zamanda organizasyonda Hasanbey Çiftliği de doğal ürünleriyle annelere lezzetli tatlar sundu. Trendyol.com da günün sponsorlarındandı.

Çocuklar için hazırlanan bölümde ise  Faber Castell, De cooks Party ve Jovi ise süpriz aktiviteleriyle yer aldı. Çocuklar  Faber Castell sponsorluğunda oyun odasında boyama ve aktivitelerle eğlendiler. Kızlar biraz yorgun olduğu için ben Alper’i götürmüştüm. Alper oyun odasında biraz boyama yaptı ama genellikle konuşmaları dinledi ve Hassas Anne masasında ziyaretçilere Ben bir Hassas Anneyim magneti ve kitap ayracı dağıttı. Gerçekten bana çok yardımcı oldu. Konuşmadan sonra bana şöyle dedi: “Anneciğim konuşman çok güzeldi, beni etkiledi. İçimden iyi ki gelmişim” dedim. Çok mutlu oldum. beni hiç üzmedi. Arada yanında getirdiği matematik kitabını okudu.

Bloggerların birbirine destek olduğu ve bilgi paylaşımında bulunduğu böyle etkinlikler umarım her zaman olur. Bu etkinlik için Bumerang‘a, Hürriyet’e ve etkinliğe emek verenlere çok teşekkürler.

 

 

Cevapla