Duyurular

TakaTuka.com sitesinde Hassas Annelere özel yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor

2.812 kişi okudu.

3 hafta daha TakaTuka.com da Hassas Annelere özel yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor. Ödeme yaparken HASSASANNE10 indirim kodunu yazmanız yeterli.

 

TakaTuka.com ile ilgili daha önce bunları yazmıştım:

TakaTuka.com hakkında araştırma yaptım ve aslında bir site için çok önemli olan bilgilere ulaştım. TakaTuka.com, uzun yıllar internet sektöründe çalışmış iki arkadaşın, ayakkabı sektöründe deneyimli bir arkadaşlarını daha aralarına alarak kurduğu bir online ayakkabı satış sitesiStride RiteCrocsve Yeni Zelanda’nın 0-24 ay bebek/çocuk ayakkabı markası Bobux’un  Türkiye’de tek yetkili online satış kanalı olmasının yanında, dünya ayakkabı sektöründe öncü birçok seçkin ayakkabı markalarını, geniş koleksiyonlarıyla, tüm Türkiye’ye ulaştırıyor.  TakaTuka.com‘da sadece çocuklar için değil yetişkinler için de pek çok marka ve model yer alıyor. TakaTuka.com’da şu anda Stride Rite ve Crocs modellerinde yüzde 50’ye varan indirim bulunuyor.

Benim en çok hoşuma giden sitenin geniş ayakkabı koleksiyonu, birçok markada aynı gün kargo avantajı, yüzde 50′ye varan indirim, 30 gün iade garantisi ve sezon ürünlerinde ücretsiz kargo imkanı sunması oldu. İnternetten ürün alırken bunlar çok önemli.

 

 

Yaz yaklaşıyor ve yazın Crocs ayakkabılar biz annelerin kurtarıcısı oluyor. Açıkçası benimkiler yaz boyunca Crocs’tan başka bir şey giymek istemiyorlar. Çünkü Crocslar hem rahat, hem kaymıyor hem de kirlendi derdi yok. Çocuk istediği gibi oynuyor, yağmura da çamura da denize de kuma da rahatlıkla giriyor. Benim için altlarının kaymaması ve ayaklarının hava alması da çok önemli. Çok da dayanıklılar, kızlar Alper’den kalan Crocsları yeni gibi giyiyorlar.

 

Biliyorsunuz kalitesiz plastik terlikler çocuklarımız için hem sağlıksız hem de rahat değil. Crocs ayakkabıların belirleyici özelliği, vücut ısısı ile birlikte ısınıp yumuşayan ve ayağın şeklini alan, özel reçine ve doğal kauçuk ile üretilen Croslite malzemesidir. Sizlere Croslite malzemesi ve Crocs ayakkabılar hakkında bilgi vermek istiyorum.

 • Croslite kaymaz yapıya sahip anti-bakteriyel bir malzemedir.
 • Croslite malzemesi ayak ve ayakkabı kokusuna neden olan bakterilere karşı dayanıklıdır.
 • Crocs ayakkabılar yerleşik ayak kemeri desteği, dairesel çıkıntılar ve topuğu destekleyecek ve koruyacak bir topuklukla birlikte tasarlanmıştır.
 • Crocs’un ayak ve bacaklardaki kas yorgunluğunu azalttığı için uzun saatler boyunca ayakta kalanlara çok daha fazla rahatlık ve yarar sağladığı, United States Ergonomics kuruluşu tarafından onaylanmıştır.
 • Croslite malzemeli Crocs ile ayakta durulduğunda, çıplak ayak ile ayakta durmaktan %62 oranında daha az kas gücü gerektirir.
 • Crocs özel tabanı ile kaymaz ve iz bırakmaz özelliğe sahiptir.

 

TakaTuka.com’da dünyaca ünlü 60 ayakkabı markası bulunuyor. Çocuklar ilk yürümeye başlarken seçtiğiniz ayakkabının ayak gelişimine uygun olması çok önemli.  Yetişkin yaşlarda yaşanan bel, sırt ve ayak problemlerinin çoğunlukla çocukluk dönemlerinde kullanılan yanlış ayakkabı tercihinden kaynaklandığı bilinmekte. Ayağa tam uymayan ayakkabıların kullanımı ilerleyen yaşlarda, bozuk ayak gelişiminden kaynaklanan kemik, kas ve bel sorunlarına sebep olmakta. Biz de ilk yürüme ayakkabısı olarak Stride Rite kullanmış ve çok memnun kalmıştık.

 

Amerika’nın en köklü, sağlıklı çocuk ayakkabısı markası olan Stride Rite hakkında öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak isterim.

 • Stride Rite; Yürüme Öncesi, İlk Adım ve Özgür Adımlar olmak üzere farklı yaş gruplarındaki çocukların ayak gelişimlerine uygun modeller üretiyor.
 • Stride Rite modellerini, çocuk ayağının nasıl büyüdüğü ve geliştiği konusunda 1919’dan beri sahip olduğu bilgi ve birikim ile üretiyor.
 • Stride Rite, modellerinin ayağa mükemmel uyum sağlaması için kullandığı her yeni malzeme ve parçayı, ayrı ayrı 30 ila 40 arası testten geçiyor.
 • Stride Rite İlk Adım ayakkabıları için geliştirdiği Soft Motion (Yumuşak Taban) Teknolojisi ile düşmeyi ve tökezlemeyi en aza indirirken, büyük çocuklar için geliştirilen SRT (Algı Topları) Teknolojisi ile ayağı destekleyerek güvenli adımlar atmasına yardımcı olur.
 • Stride Rite, esneklik, hafiflik ve güvenlik özellikleri ile gelecekte yaşanabilecek ayak kaynaklı problemlerin önüne geçiyor.

TakaTuka.com’un kampanyalarından haberdar olmak ve detaylı bilgi almak isteyenler TakaTuka.com adresini ziyaret edebilir.

Bunun yanında TakaTuka.com’u sosyal medyadan www.facebook.com/TakaTuka, www.twitter.com/TakaTukacom  ve www.instagram.com/TakaTukacom sayfalarından takip ederek kampanya ve etkinliklerden de haberdar olabilirsiniz.

 

 

Cevapla