Duyurular

Konuk yazar: Tubanne Ege'nin 2. yaş doğumgünü partisi

12.638 kişi okudu.

 

Bebeğim 2 yaşında
Bebeğim büyüdün 2 yaşına girdin..
Annen,baban seni çok sevdi..
Dünyamız değişti..
Sevgimiz oldun..
İyi Ki  Doğdun:)
    Heyecan..Tek kelimeyle tanımı bu bebeğinizin doğumgününün..Bitmek bilmeyen hayaller,onu mutlu görebilmek için tüm güzellikleri elimizden geldiğince bir araya getirmek..ve sonunda hepsi mutluluk..
     Bu yılki temamıza çoktan karar vermiştim,sirk olacaktı.Yavaş yavaş hazırlanmaya başladım.Geçen sene olduğu gibi bu sene de parti setimizi sevgili Keyfekeder Saatlerim   blogundan indirdim.Pınar hanıma çok teşekkürler:)
Kestim,yapıştırdım ve ortaya bu güzel manzara çıktı.
   Tesadüfen google görsellerde bulduğum bu filli resme, paint programında ‘Hoşgeldiniz’ ve ‘Ege’ yazdım; ortaya böyle bir kapı süsü çıktı.
Duvarda sevgili arkadaşım Gökçe’nin yakışıklı oğlu Ateş’in doğumgününden kalma kocaman 2’miz vardı.
Misafirler gelmeye başladığında Ege hala uyuyordu.Uyandıktan sonra odasında onu giydirdim;ve ‘arkadaşların geldi doğumgününü kutlamaya’dedim.Ege ‘Üfff’dedi;mum üfleyeceğini biliyordu.Yukarıdaki fotoğrafta yeni uyanmıştı,şaşkınlığı gözlerinden okunuyordu:)
Minik Palyaçom:)
   Bu güzel  EGE yazılı 2 kurabiyelerini sevgili arkadaşım,komşum Nalan yaptı.2.5 yaşında yakışıklı oğlu Kaan’a annesine izin verdiği için ve Nalan’a çok teşekkürler:)
Cupcake’leri ben yaptım ama biraz altlarını yaktım aramızda kalsın,pek de kimse yemedi:))
Hindistan cevizi toplarım güzel oldu,bittiğine göre:)
Tarifi blogda var.Yıldızlı kağıtları ve cupcake kağıtlarını bir set halinde İkea’dan aldım.Tema sürekli değişiyor,orada bulabilirsiniz.
Haydi sor sor pastayı kim yaptı??Tanıyorsun!! Emre’yle Hayat  ve  Pasta&Pasta   blogunun sahibi sevgili İlknur yaptı:)Tam istediğim gibi olan pastayı o kadar çok sevdim ki anlatamam size. Pastayı teslim alırken tanışmış olduk;ve böylece ilk defa bir blogcu arkadaşımı canlı canlı görmüş oldum.
Ege pastayı çok sevdi,bakıp bakıp ‘Palyaçoo’dedi:)
Kendini evinde gibi hisseden palyaço:)
     Uçan balonları şişirmek üzere sabah sabah AVM’ye giden eşime çok teşekkür ederim.Benim için gerçekten çok önemliydi. Bu sene geçen seneki gibi tavanı balonları bantla yapıştırarak süslemedim. Her iki şekilde de balonlar çok güzel ve balonsuz doğumgünü olmaz bence. Partideki çocuklar balonlarla oradan oraya koşturmayı çok sevdi. Arada ufak sürtüşmeler çıksa da, kolaylıkla atlatıldı, ne de olsa hepsi 2 yaşında,normal..:)
   Çocukların mum üfleme heyecanı görülmeye değerdi.Ege her mum üfledikten sonra ‘Bi daha’dedi;belki 30 kere mum yakmış olabilirim:)
Sırasıyla mum üfleme seromonisi:)
Mutluluktan yuvarlanan Ege:)
Doğumgünü hediyesi magnet
  Bu sene de sürpriz kargosuyla bizi çok mutlu eden Sevgili Çokoprens’in annesi Tuğba  Ege’ye çok güzel bir body ve gömlek göndermiş.Oğlum gerçekten çok şanslı:)
     Doğumgünümüze gelen Kaan,Ateş,Derin,büyük Aras,küçük Aras,Cem Faruk,Arya ,Ömer’e ve annelerine,ablalarına çok teşekkür ederim:) İkramlarımıza yardım eden Yeşim ablama ve kayınvalideme teşekkür ederim:)
Hayatı mutlu,sağlıklı , ailenle ve dostlarınla geçirmeni isteyerek ve bilerek
İYİ Kİ DOĞDUN!
Tubanne

Bir yorum

  1. Nice nice güzel, tatlı yıllarınız olsun, sağlıkla büyüsün, Ege 🙂 bu pastayi yapmak cok keyifliydi, sizi tanımak ayrı güzeldi 🙂

Cevapla