Duyurular

İBS Anne-Bebek-Çocuk Fuarında Hassas Annelerle buluştum

2.159 kişi okudu.

13-15 Aralık 2013 tarihlerinde İBS Anne-Bebek-Çocuk Fuarında Pierre Fabre Klorane Bebe sponsorluğunda çok güzel bir standım vardı ve Hassas Annelerle buluşma fırsatım oldu. Sizlerle zaten devamlı mesajlarla ve yorumlarla iletişim halindeyiz ama yüzyüze görüşmek, sarılmak ve beraber güzel resimler çektirmek harikaydı. Standıma uğradığınız için çok teşekkür ederim. Bazılarınız fuara sadece benimle tanışmak için geldiğinizi söylediniz çok gururlandım. Klorane Bebe danışmanı Ergül Hemşire annelerin sorularını cevapladı ve bebek bakım eğitimi verdi. Verdiği yararlı bilgiler için ona çok teşekkür ediyorum. Hassas bebek cildi için parabensiz ve alkolsüz üretilen Pierre Fabre Klorane Bebe ürünlerinden örnekler dağıttık ve annelere minik hediyelerimiz oldu. Hassas Annelerle buluşmak ve konuşmak çok güzeldi başka etkinliklerde de buluşmak dileğiyle.

  

     

 

    

 

    

 

         

 

          

 

        

 

           

 

            

 

           

 

          

 

          

 

   

 

           

 

            

 

        

 

Fuarda çok sevdiğim kendi siteleri olan arkadaşlarım da standımı ziyaret ettiler ve beni çok mutlu ettiler. Hepsine çok teşekkür ederim. Ben de tabii onları ziyaret ettim. Bu fuar gerçekten çok zevkli bir şeymiş.

      

Otizm Aktivisti M. İrem Afşin ve yakışıklı oğlu Nazım        Blogcu Anne Elif ve Manyak Anne Şebnem

   

Kokosh Anne Meltem                                                   Anneysen  Pınar

       

Yeşil Anne Işık                                                    GebbePınar Pınar

    

Tutumlu Anne Özden                                    Muhteşem İlk Yıl Yuliya

    

EniseBurada Enise ve Şebnem                Bal Yanağım Hikayesi Merve ve Bal Yanak

Doğal Anne Başak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitringez Natali

Fuarda anneysen sitesinin anne bloggerlar paneline konuşmacı olarak katıldım ve nelere “Keşke Yapmasaydım, İyi ki Yapmışım” dedik onları konuştuk.  

Klorane Bebe danışmanı Ergül Hemşiremiz annelerin sorularını yanıtladı ve bebek Bakım eğitimi verdi. Ona çok teşekkür ediyorum.

      

 

Standım çok güzeldi. Pierre Fabre’ye çok teşekkür ederim. Anneysen sitesi de beni (ve fuardaki tüm anneleri) yılın annesi seçti 🙂 

      

Her gelen bilgilerini verip çekilişe dahil oldu ve her gün 5 anneye Pierre Fabre Klorane Bebe bebek bakım seti hediye ettik

 

 

 

 

 

Cevapla