Duyurular

Muhteşem İlk Yıl Bebek Hatıra Albümü

10.306 kişi okudu.

Muhteşem İlk Yıl bebek kitabını ilk gördüğümde şunu düşündüm: “Hassas Anneler buna bayılır”.

Klasik bebek kitaplarından her yerde var. Hepsi neredeyse birbirinin aynısı ve bizim kültürümüzü tam anlamıyla yansıtmıyor. Bebeğimizin en güzel hatıralarının resimlerini koyacak sayfalar yok. Muhteşem İlk Yıl bebek kitabı bebeklerimizin ilk yılında uyguladığımız geleneklerin hepsine birer sayfa ayırmış.  Bu çok hoşuma gitti. Ad koyma, lohusa şerbeti, kırklama, bebek mevlidi, diş buğdayı, bayramlar hepsi var.  Bunları yurtdışından çevrilmiş kitaplarda bulamıyorsunuz.  Bebeğinizin ilk yılındaki Türk gelenekleri, aile kutlamaları ve unutulmaz anıları kaydetmek için harika bir kitap. Lohusa şerbeti ve diş buğdayı tariflerini de çok beğendim.

       

 

       

 

Ben 3 kuzuma 1 yaşına geldiklerinde bebek kitabı yapmıştım  ama bu kitabı görünce birer tane daha yapmaya karar verdi ve başladım. Nasıl olsa fotoğrafları ve bilgileri var elimde. Siz de kitabı beğenirseniz yeniden bir bebek hatıra albümü yapabilirsiniz.

 

              İşte Alper için hazırladığım bir sayfa

 

Bebeğinizin ilk yılının bütün hatıralarını sığdırabileceğiniz çok şık ve özel bir bebek hatıra albümü.

Bu özel kitabın normal fiyatı www.muhtesemilkyil.com ana sitesinde 40 TL ama yılbaşı nedeniyle sadece 7 gün boyunca  https://www.mompery.com/urunDetay/98394/muhtesem-ilk-yil-hatira-defteri.html sitesinden kitabı indirimli olarak 29,9 TL’ye alabilirsiniz. 

Kitabın tüm sayfalarına www.muhtesemilkyil.com sitesinden bakabilirsiniz.

Muhteşem İlk Yıl’ın Facebook sayfasını ziyaret edip beğenmeyi unutmayın facebook.com/MuhtesemIlkYil

Instagramda da @Muhtesemilkyil olarak takip edebilirsiniz

 

 

          

Tüm Hassas Annelere bol şans ve mutlu bir 2014 dilerim. 

 

Yorum yok

 1. Muhteşem ilk Yıl Bebek Hatıra Albümü 1 Ocak 2014
  Kazananlar:
  Emine Akkoç
  Zeliha Alagöz Ören
  Alı Serıfe Sır
  Esra Erkus Akgül
  Vahide Öztürk Oğullar

  Yedek Liste:
  Kumsal Musannif
  Mürüvet Altınay Savaş
  Diğdem Çelik
  Mikail-Meryem Yişin
  Keriman Erkan Özkan

  Lütfen kazananlar ve yedek listedekiler en kısa zamanda hassasanne@gmail.com adresime ad posta adresi cep telefonu bilgilerini hangi hediyeyi kazadıklarını da yazarak göndersinler. 5 Ocak 2014 tarihine kadar bana bilgilerini göndermeyenlerin hediye hakları yedek talihlilere geçecektir. Tüm koşulları yerine getirmeyenlere hediyeleri verilmeyecektir.

Cevapla