Duyurular

İzmir Hassas Anne Buluşması

3.223 kişi okudu.

 
                  
İzmir Hassas Anne Buluşması 1 Eylül 2013’te Caribou Coffee’de yapıldı. Buluşmamıza 21 İzmirli Hassas Annemiz ve onların birbirinden tatlı 14 çocuğu katıldı. Çok sıcak bir tanışma toplantısı oldu. Ben Hassas Annelere hassas olduğum bazı konulardan bahsettim. Paketlenmiş ve katkı maddeli gıdalar, çocuklara gereksiz yere verilen ilaçlar, Beta bakterisi ve tedavisi, çocuklarımızı cinsel istismardan korumak için vereceğimiz eğitim ve hayatımızı başkaları için yaşamamak konularına değindik. Hassas Annelerimizin sorularını elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım. 
 

                               

                                             Çocuk masası kurduk 

 
 
 
Gelen tüm Hassas Annelerimize “Ben bir Hassas Anneyim” buzdolabı magneti hediye ettim. Organik pazarı kapımıza kadar getiren www.organiktedarikcim.com firması gelenlerden iki kişiye organik sebze ve meyve hediye etti. Caribou Coffee de her annemize birer içecek ve kurabiye ikram etti. Bizi harika ağırladıkları için Caribou Coffee’ye http://www.cariboucoffee.com.tr/ ve hediyeleri için www.organiktedarikcim.com sitesine çok teşekkür ederim. 
 
Ama en çok pazar gününü Hassas Anne’ye ayıran çok değerli 21 Hassas Annemize ve uslu uslu oynayan 14 harika çocuklarına minnetarım. 
Hassas bir Anne olmak ayrıcalıktır.
İyi ki varsınız…
 
Yeni buluşmalarda görüşmek dileğiyle

Yorum yok

  1. ilgimi çeken şu oldu ece hanım,bütün resimlerde çok mutlu görünüyorsunuz,hepsinde çok güzel gülmüşsünüz.

  2. tühhh,haberim olsaydı bende gelmek isterdim,neyse artık başka bir sefere

  3. Çok güzel fotoğraflar, eminim ortam da çok güzeldi.. Umarım İstanbul’da da olur ve umarım ben de bu güzel organizasyonun içinde olurum sizinle tanışmayı çok istiyorum.

Cevapla