Duyurular

Aldığınız hiç bir kıyafeti yıkamadan çocuklarınıza giydirmeyin lütfen!

2.145 kişi okudu.

Lütfen aldığınız bütün kıyafetleri yıkayıp giyin ve bebeklerinize giydirin. Ayrıca aldığınız oyuncakları da yıkayın veya silin çocuklarınıza vermeden.

Hassas Annemiz Şükran hanım yazmış:
55 yaşındayım. 29 yaşında bir kızım var kızım da sizin sayfanızı beğenenlerden. Kızım şu an hamile. Geçen gün bir kaç ay sonrayı konuşuyoruz. Bebeğin bütün giyeceklerinin yıkanıp ütülenip giydirilmesi konumuz. Komşusunun 4 aylık bebeği var yıkamadan giydiriyorum demiş. Kızım ailemizde de bu konuda hassaslığımızı bilir. Ben bile aldığım giysileri giymeden asla giymem. Değil ki bebeğe böyle bir şeyi uygulayayım? Lütfen sayfanızdan bu konuda bir uyarıda bulunur musunuz. Yakınımın triko atölyesi var ve o giysileri yerlerde nasıl sürüklendiğini gözlerimle gördüm. Lekelendiyse leke ilaçları ve ütü görüntüyü değiştirse de özünde ürünler maalesef kirli. Bu konuda uyarınızı bekliyorum.

Bir yorum

  1. kesinliklee katılıyorum..yıkanması şart her giyisi…ben textilde çalıştım ve tüm aşamalarını gördüm..dediğiniz gibi hepsi yerlerde ve üstlerine basıldığı bile oluyor..temiz ve poşetlenmiş gibi gözüksede tamamen paketlenmiş bi mikrop yuvası gibi diyeyim …

Cevapla