Duyurular

İşte anne sütünün mucizesi! Sadece anne sütüyle çok güzel büyüyen Esin ve Sevinç bu videoda 3,5 aylık

3.275 kişi okudu.

İşte anne sütünün mucizesi! İkiz kızlarım burada 3,5 aylık. HaziranBunlar 33 haftalık prematüre olarak 1878 ve 2270gr dogan bebekler ve  ilk 4,5 ay sadece anne sütü ile beslendiler.  Sonra da 13 ay anne sütü aldılar. Bu yanaklar sadece anne sütünün eseri ve tabii o bazı günler günde 2 kilo sağdığım sütü yapmak icin inanılmaz bir gayretin:) 3,5 ayda prematüreliğin verdiği zayıflıktan eser kalmadı anne sütü sayesinde. Siz de bebeğinizi, ikizlerinizi ve prematüre bebeklerinizi sadece anne sütüyle besleyebilirsiniz. Buna inanın. Bebekleriniz hayatlarının ilk aylarında sadece anne sütü içmeyi hakediyorlar. Eğer sütünüz yetiyorsa lütfen sadece anne sütü ile besleyin ve sütünüzü arttırmak için elinizden geleni yapın.

Elinizden geleni yaptıktan sonra da sütünüz yetmezse veya olmazsa lütfen üzülmeyin. Bunu düşünerek anneliğinizi sorgulamayın. Annelik bundan çok daha öte birşey. Ben bunları sadece anne sütü vermeye teşvik etmek için yazıyorum. Anne sütü ikizlere yetmez sözünün yanlışlığını ispatlamak için sadece anne sütüyle beslenen kendi ikizlerimi örnek veriyorum.

Not: Tabii ki her bebek ve her anne farklıdır. Anne sütünü arttırma yazımdaki tavsiyeler burada

 

Bir yorum

  1. Maşallah ya :(( pekii nasıl oldu bu kadar ne yaptınız benim denemediğim yöntem kalmadı ve malesef 3ay arada emdi sadece :(( nasıl oluyo ki ya bnde inandım ama gelmedi süt oğlum okadar güzel emdiği halde birde kilo diyorsunuz :((

Cevapla